Rowerek Trójkołowy Dla Dzieci od 1 Roku Życia 12

Rowerek Trójkołowy Dla Dzieci od 1 Roku Życia

Rowerki trójkołowe zaczęły opanowywać rynek w roku 2019, który był rekordowy jeśli chodzi o sprzedaż trójkołowców. My widzimy, że zainteresowanie wcale nie spada, lecz rośnie po licznych zapytaniach na facebooku czy w mailach o rowerki trójkołowe. Postaramy się tutaj opisać trochę korzyści jakie daje nam rowerek w codziennym życiu.

Rowerek trójkołowy

Zalety rowerka trójkołowego dla dzieci

• Niezniszczalne duże gumowe koła pompowane pianką - 12 cali przód, 10 cali tył (nie wszystkie modele posiadają takie koła).

Możliwość wykorzystania od 10 miesiąca życia do 5 roku życia.
• Regulacja oparcia do pozycji leżącej - tylko w rowerku trójkołowym z funkcją spania. 
• Obracane siedzenie 360.
• Wolne koło, 
• 3 punktowe pasy bezpieczeństwa, 
• Torba na zakupy, 
• Dodatkowe podnóżki na stopy, 
Hamulec postojowy nożny, 
• Składany pełny baldachim, 
• Regulowany drążek do prowadzenia, 
• Dzwonek, 
• Miękki pokrowiec na siedzenie, 
• Rozkręcana, miękka poręcz zabezpieczająca, 
• Maksymalne obciążenie 30kg, 
• Duża torba z siateczką umieszczona z tyłu rowerka , 
• Hamulec postojowy nożny - 2 tylne koła, 
Regulacja oparcia - wystarczy nacisnąć na przycisk, 
Możliwość ustawienia pozycji leżącej, 

 

 

Nie tylko zalety przyciągają do zaopatrzenia się w takie cudo jakim jest rowerek trójkołowy. Zobaczcie jak rowerki, które sprzedajemy wyglądają, są przepiękne i dobrze się prezentują. Wykonane z dobrej jakości materiałów i zastosowane niezniszczalne opony dają możliwość wykorzystania rowerka przez co najmniej 5 lat. 

Rowerek Trójkołowy z możliwością rozłożenia do spania - kliknij tutaj i go zobacz.

Co to jest rowerek trójkołowy ?

Rowerek trójkołowy jest pojazdem, który wykorzystuje początkowo rodzic bo używa go jako rowerka trójkołowego w funkcji spacerowej, a jak pociecha podrasta to już sama śmiga na trójkołowcu.

Rowerek trójkołowy w funkcji wózka spacerowego to nic innego jak wyposażony w obracane o 360 stopni siedzisko rowerek z rączką do prowadzenia przez rodzica. Dziecko jest zabezpieczone przez dodatkowe poręcze i pasy bezpieczeństwa co zapewnia 100% bezpieczeństwa przed wypadnięciem pociechy z fotelika. Oczywiście nie można zapomnieć o kierownicy, gdzie pociecha symuluje swoją jazdę. 

Rowerki trójkołowe są wygodne nie tylko dla dziecka ale i dla rodzica, pozwala na łatwe sterowanie rowerkiem za pomocą uchwytu tzw. kierownicy umieszczonej z tyłu rowerka. Rowerek trójkołowy jest stabilnym ze względu na jego trzy koła. Rowerek trójkołowy posiada rozkładany budkę (baldachim), który jest idealnym zabezpieczeniem pociechy przed warunkami atmosferycznymi 

 

Dlaczego warto kupić Rowerek Trójkołowy dla dzieci

Dlaczego warto kupić ? Bo ułatwia nam życie i może być wykorzystywany na okres prawie 5 lat. Rowerek może być dla nas jak wózek spacerowy, a w kolejnych etapach życia będzie już zabawką dziecka. Z rowerkiem trójkołowym zobaczysz etapy jak Twoje dziecko rośnie. Twoja Pociecha będzie rosła a Ty będziesz odłączać poszczególne elementy rowerka.

Rowerek trójkołowy jest zazwyczaj wykorzystywany przez rodzica od około 10 miesiąca życia pociechy, początkowo jako rowerek trójkołowy spacerowy, a dopiero po usamodzielnieniu się pociechy jako jej rowerek trójkołowy osobisty. Maszyny trójkołowe wykorzystuje się przez okres ponad 4 lat, bo zaczynamy z dzieckiem jak ma 10 miesięcy swojego życia, a kończymy przygodę z rowerkiem około 5 roku życia gdy dziecko przechodzi na rowerek zwykły.

Rowerek trójkołowy z funkcją spania jest nazywany rowerkiem 3w1 przejmuje funkcję wózka spacerowego, rowerka trójkołowego i rowerka z funkcją spania. W swoim asortymencie posiadamy rowerki trójkołowe również z funkcją spania. Wygoda tego systemu jest niesamowita, oparcie pleców dziecka posiada regulację trzystopniową pozwalającą na wygodne ustawienie dziecka do spania. Pociecha śpiąc jest przypięta przez pasy bezpieczeństwa do siodełka co powoduje komfort dla rodzica wiedząc, że dziecko nie wypadnie podczas jazdy.

100 % bezpieczeństwa z rowerkiem trójkołowym dla dzieci

Każda pociecha wykazuje inny poziom sprawności, dlatego nie jesteśmy wstanie określić tak naprawdę kiedy nasze dziecko będzie już mogło jeździć na dwukołowcu. Rowerek trójkołowy daje możliwość stabilnej i bezpiecznej jazdy dziecka bez konieczności koordynacji przez rodzica. Rodzic może spokojnie spoglądać z boku jak jego dziecko cieszy się samodzielną jazdą, co zapewne będzie też dla dziecka dużym sukcesem.

Rowerek trójkołowy jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa oraz wygodne oparcia zabezpieczające. 

 

Rowerki trójkołowe, który możesz zakupić u nas.

Zobacz rowerki trójkołowe, które mogą usprawnić i rozwinąć Wasz wspólnie spędzony czas. 

1. Rowerek Trójkołowy Rozkładany Do Spania (funkcja spania) 

Duże niezniszczalne gumowe koła pompowane pianką, możliwość regulacji trzystopniowej oparcia zawierającą pozycję do spania, obracane siedzenie wokół własnej osi o 360 stopni to tylko kilka najważniejszych zalet tego rowerka. 
Rowerek może być wykorzystywany od 10 miesiąca życia do 5 roku życia. Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejszym elementem tego rowerka, dzięki trzem kołom rowerek nie jest wywrotny do tego posiada pasy bezpieczeństwa zapobiegające wypadnięciu ciekawej świata pociechy. 

Rowerek trójkołowy

Rowerek Trójkołowy z możliwością rozłożenia do spania - kliknij tutaj i go zobacz.

 

2. Rowerek Trójkołowy Obrotowy o bardzo lekkiej konstrukcji. 

Rowerek Trójkołowy w wersji bardzo lekkiej to najlepsze rozwiązanie dla ludzi mieszkających na w mieszkaniach na piętrze bez windy. Lekka konstrukcja umili tylko czas, a wyjścia na spacer z pociechą będą tylko przyjemności. Rowerek jest do wykorzystania od około 1 roku życia do aż 5 roku życia

Rowerek Trójkołowy Lekki Obracany

Rowerek Trójkołowy o bardzo lekkiej konstrukcji - kliknij tutaj i go zobacz.

Komentarze do wpisu (12)

24 czerwca 2020

Proszę podać cenę

25 czerwca 2020

Ewa Siadula-Gawol - Cenę można znaleźć w szczegółach rowerka --> https://polskiblackmarket.pl/pl/p/Rowerek-Trojkolowy-Rozkladany-Do-Spania-trzy-kolory/1628 zapraszam :)

12 lipca 2020

jaka cena tego rowerka ciemno niebjeskiego

13 lipca 2020

Jaka cena rowerka?

14 lipca 2020

Jaka cena rowerka

14 lipca 2020

Cena rowerku.

20 lipca 2020

Jaka cena rowerka ?

22 lipca 2020

Jaka cena rowerka

22 lipca 2020

Cena?

24 lipca 2020

Dziękujemy za duże zainteresowanie naszym rowerkiem :) Aktualna cena jest podana w ofercie rowerka :) Zapraszam do sprawdzenia szczegółów oferty :) https://polskiblackmarket.pl/pl/p/Rowerek-Trojkolowy-Rozkladany-Do-Spania-trzy-kolory/1628

29 lipca 2020

Czy cena jest tajemnicą handlową? To głównie cena wpływa na decyzji o zakupie

5 sierpnia 2020

Jaka cena rowerka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl