Robot Sprzątający Do Odkurzania 6

Robot Sprzątający do Odkurzania  

Mało kto zna historię powstania Robota Sprzątającego do Odkurzania, których pierwsze przeznaczenie było typowo militarne. Zamysł konstrukcji robota militarnego był przeznaczony do rozbrajania bomb (automatyczny saper), dopiero po skonstruowaniu w pełni sprawnego sapera zaczęto myśleć o przeniesieniu oczujnikowanego robota do użytku domowego - został przedstawiony pierwszy Robot Sprzątający do Odkurzania.

 

Rowerek trójkołowy

Zalety Robota Sprzątającego do Odkurzania.

 • Automatyzacja robót związanych z odkurzaniem.
 • Bezprzewodowa praca Robota Sprzątającego.
 • Niewielkie rozmiary pozwalające na przechowywania odkurzacza w ciasnych miejscach.
 • Automatyczny powrót do bazy ładującej. 
 • Zestaw zawiera pilot do sterowania Robotem Sprzątającym Do Odkurzania.
 • Prosta konstrukcja i łatwość czyszczenia elementów zbierających. 
 • Szczotki boczne zgarniają zabrudzenia do przestrzeni turboszczotki.
 • Niewielki pobór energii.
 • Mocny, 25-watowy silnik wolnossący z akumulatorem litowo-jonowym 14,4 V (3350 mAh), bez efektu pamięci.
 • Pojemnik na kurz z 0,5 litra objętości - zdejmowany i zmywalny.
 • Zaawansowana technologia czujników: wykrywanie przeszkód, schodów i sprzętu.
 • Nadaje się szczególnie do parkietów, płytek, laminatu, krótkich dywanów i wykładzin.
 • Potężna bateria litowo-jonowa wytrzymuje do 90 minut, zanim robot próżniowy automatycznie powróci do stacji ładującej.
 • Czas ładowania ok. 4 godziny.
 • Rolka szczotkowa i dwie przeciwbieżne szczotki boczne niezawodnie wykrywają kurz, włosy i brud.
 • Tygodniowe zaprogramowanie sprzątania.
 • Filtr HEPA zapewnia efektywne odsysanie.
 • Wykrywanie schodów.
 • Możliwość sterowania z pilota. 

Nie tylko zalety przyciągają do zaopatrzenia się w takie cudo jakim jest Robot Sprzątający do Odkurzania. Zobacz jaki Robot Sprzątający Do Odkurzania sprzedajemy. Bardzo dobrą cenę uzyskaliśmy dla Ciebie biorąc produkty powystawowe, które posiadają 100% sprawności i wyglądają jak dopiero rozpakowane. Każdy z naszych robotów jest sprawdzany dwa razy pod względem sprawności. Na każdy robot zakupiony u nas przysługuje gwarancja.

Robot Sprzątający Do Odkurzania
Robot Sprzątający Do Odkurzania - kliknij tutaj i go zobacz.

Czym jest Robot Sprzątający do Odkurzania?

Robot Sprzątający Do Odkurzania jest urządzeniem, które nie potrzebuje ingerencji człowieka. Robot Sprzątający Do Odkurzania sam wraca do swojej bazy ładującej. Są one w pełni zautomatyzowane po to aby ułatwić nam życie codzienne. Puszczając robota w sypialni możemy przez ten czas gdy robot sprząta wykonywać inne czynności. W rzeczywistości Robot Sprzątający Do Odkurzania jest niepodważalnie ułatwieniem naszego życia. Duży dom, wiele innych prac z nim związanych wręcz kusi, żeby zaopatrzyć się w Robot Sprzątający Do Odkurzania - mając Robota Sprzątającego zaoszczędzasz czas i Twoje siły. 

Dlaczego warto kupić Robot Sprzątający do Odkurzania ?

Dlaczego warto kupić ? Bo ułatwi nam życie i pozwoli zaoszczędzić nasz czas, który możemy wykorzystać na inne przyjemności. Robot Sprzątający Do Odkurzania jest niewielkich wielkości, można go przechowywać w każdym miejscu, dla niego znajdzie się zawsze jakiś kąt. Możliwość zaprogramowania całego tygodnia sprzątania to też bardzo duży atut naszego robota - będąc w pracy on posprząta Ci salon czy kuchnię. Programowanie tygodnia sprzątania daje wiele możliwości, może nas nie być a on czuwa nad naszymi podłogami.

Robot Sprzątający Do Odkurzania
Robot Sprzątający Do Odkurzania - kliknij tutaj i go zobacz.

Przy zakupie robota też warto jest szukać robotów z długim czasem pracy. Optymalny czas pracy robota na jednym ładowaniu to od 60 minut do 120 minut. Nasz Robot Sprzątający Do Odkurzania mieści się w tym zakresie, może odkurzać 90 minut bez przerw.

Robot Sprzątający Do Odkurzania
Robot Sprzątający Do Odkurzania - kliknij tutaj i go zobacz.

Dlaczego warto nie posiadamy Robota Sprzątającego z mopem ? 

Niestety z doświadczenia naszego i naszych znajomych wiemy, że aktualnie rynek nie oferuje dobrych Robotów Sprzątających z funkcją mopowania. Często robot zamiast przetrzeć naszą podłogę rozmazuje cały brud po naszym mieszkaniu. Jak pojawią się u nas roboty sprzątające z funkcją mopowania to możecie być pewni, że będą one warte swojej ceny. Nie wystawiamy produktów, które będą nie spełniały naszych wymagań.

Robot Sprzątający Do Odkurzania, który możesz zakupić u nas.

Zobacz Roboty Sprzątające do Odkurzania, które mogą usprawnić Ci życie.

1. Robot Sprzątający do Odkurzania 

Robot jest w Naszej ofercie od Kwietnia 2020 roku. Jesteśmy mile zaskoczeni zainteresowaniem naszych produktów. Cieszymy się niezmiernie, że spełnia wymagania naszych klientów. My u siebie w mieszkaniu też posiadamy takiego robota i szczerze go polecamy. Jest to też pierwszy produkt, który jest u nas produktem sprzedawanym w kategorii powystawowy co pozwala na zakup takiego robota w granicach 400 zł, gdzie znając rynek wiemy, że produkty prosto od producenta są sprzedawane w granicach 1000 zł. Z nami uzyskujesz oszczędność w granicach 600 zł za zakup, a dostajesz produkt pełno wartościowy bardzo dobrze się prezentujący. Nasz Robot Sprzątający Do Odkurzania jest produktem Niemieckim, który nigdy nie był przeznaczony na rynek Polski - Nam udało się go dla Ciebie pozyskać. 

Robot Sprzątający Do Odkurzania

Robot Sprzątający Do Odkurzania - kliknij tutaj i go zobacz.

Komentarze do wpisu (6)

14 czerwca 2020

Z opisu państwa wynika że urządzenie super posprząta

15 czerwca 2020

Maria Mańka - Urządzenie, dzięki swoim bocznym szczotką z łatwością podciąga sobie pod turbo-szczotkę wszystkie zabrudzenia w trudno dostępnych miejscach. Zaś turobo-szczotka dodatkowo jest wspierana poprzez ssanie odkurzacza :) Sami go mamy i stosujemy dziennie :) Jeśli Ma Pani jeszcze jakieś pytania zapraszamy do kontaktu z nami :)

25 czerwca 2020

Jaka cena tego odkurzacza jest

28 czerwca 2020

Janina Markut - Cena odkurzacza to 399 zł + dostawa.

6 stycznia 2021

http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ - Amoxicillin Amoxicillin 500mg Capsules ptx.tanw.polskiblackmarket.pl.nrr.px http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

6 stycznia 2021

http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ - Amoxicillin No Prescription Amoxicillin No Prescription nbg.xtix.polskiblackmarket.pl.vjm.mv http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl